Firma DuoFast to producent gwoździarek z 75 letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Produkuje gwoździarki przeznaczone do podłóg (montaż wykładzin podłogowych), pokryć dachowych, przemysłowe (stolarka, meble, skrzynie, palety) i do montowania drewnianych konstrukcji.

Gwoździarki Gazowe Duofast

Innym producentem jest firma Duo Fast. Jedna z gwoździarek tej firmy to model CNP50Y. jest to lekkie urządzenie, o wadze 2 kilogramów, które przy niskim zużyciu powietrza – 1,3 litra na strzał, może wbijać gwoździe z szerokiego zakresu wymiarów – od 27 aż do 50 milimetrów, przy pojemności magazynka 325 sztuk, którego szklana budowa umożliwia bieżącą kontrolę zapełnienia. Urządzenie wyposażone jest także w gumowy uchwyt, a także opcje wbijania sekwencyjnego (precyzyjnie), bądź kontaktowego (szybko), jak również regulację głębokości wbijania. Do robót ciesielskich wykorzystywana jest z kolei gwoździarka, model DFSN100 firmy DuoFast, ważąca ponad 4 kilogramy, o dużej sile wbijania, umożliwiająca wykorzystanie szerokiego zakresu gwoździ (50-100 milimetrów), których w magazynku znaleźć się może maksymalnie 50-60 sztuk. Jest to bardzo wszechstronne urządzenie z odpowiednim wyważeniem zapewniającym absorpcję odrzutu i z wygodnym, pokrytym gumą uchwytem. W ofercie firmy Duo Fast znajduje się także zszywacz, model MS7664E, wykorzystywany głównie do montażu ram kanap, stelaży tapicerskich, deskowania, a także w budownictwie szkieletowym. Jest to urządzenie ważące niewiele ponad 3 kilogramy, które obsługuje szeroki zakres zszywek (pomiędzy 32, a 50 milimetrów), których zmieścić się może w magazynku 134 sztuki.

Za pomocą gwoździarek DuoFast z łatwością przygotujesz opakowania, skrzynie paletowe i produkcyjne. Gwoździarki Duo Fast to lekkie, ergonomiczne narzędzia, są zaprojektowane tak, aby proces produkcji był szybki, prosty i dokładny. Duo-fast stale rozwija swoje narzędzia i łączniki tak aby zwiększyć wydajność i sprostać coraz wyższym wymaganiom produkcyjnym. Inżynierowie przeprowadzają rozmowy i konsultacje z monterami i sprzedawcami aby dowiedzieć się, co trzeba udoskonalić w gwoździarkach Duo Fast. Dzięki temu na rynku znalazło się już wiele nowości będących wynikiem tych konsultacji.

Jedno z bardziej popularnych narzędzi to MS-7664E o dużej energii kinetycznej. Unikalny projekt zaworu sprawia, że jest to narzędzie niezwykle szybkie i bardziej wydajne niż większość zszywaczy. Uwzględnia ono również trwałą konstrukcje z odlewu aluminium, uchwyt gumowy dla poprawy komfortu użytkownika i magazynek do szybkiego, prostego i łatwego załadunku.

Kolejnym innowacyjnym narzędziem, zaprojektowany specjalnie do produkcji skrzyń i palet i jest P275C CoilMaster. Jest do dedykowana gwoździarka do palet i skrzyń. To ergonomiczne narzędzie napędza gwoździe do 4" długości i oferuje doskonały stosunek mocy do masy, aby zminimalizować zmęczenie operatora.

Oczywiście, wszystkie narzędzia DuoFast cechuje trwałość, niezawodność i moc

Do prac z gwoździarkami i zszywaczami Duo Fast polecane są łączniki, zszywki i gwoździe Duo Fast
• Wykonane ze stali ocynkowanej - te wysokiej wytrzymałości stalowe łączniki zapewniają maksymalną moc łączenia elementów
• Mocowania Duo-Fast są dostępne w wielu różnych długościach, rozmiarach i kształtach
• Przeznaczone są do pracy w najtrudniejszych warunkach

Zobacz jak wyglądają przykładowe gwoździarki Duo Fast z różnych grup produktowych:

Gwoździarka DuoFast DF 350 CN

Gwoździarka DuoFast HN 500A

Gwoździarka DuoFast SS 4450

Gwoździarka DuoFast DF 350 S

f t g

Narzędzia Pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne lub gazowe to narzędzia które wykorzystują sprężone powietrze. Najpopularniejsze z nich, często stosowane w dekarstwie, stolarstwie czy tez meblarstwie to gwoździarki, zszywacze i sztyfciarki.

Gwoździarki Gazowe

Gwoździarki gazowe.

Gwoździarki Pneumatyczne

Narzędzia Pneumatyczne to: gwoździarki, zszywacze, sztyfciarki

Copyright © 2024 www.gwozdziarki.pl - xs web design